First lot Previous lot Lot 880 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:880
Book nr:28138
Author:[LIEDBOEK]
Title:Graduale
Description:In-f (31,5 x 21,5 cm), handschrift in donkerbruine en rode inkt, tekst in het Latijn, 27 ff op perkament, 50 pp op papier, witte bladen achterin. Vochtsporen. Gebonden in vol kalfsleder, boorden van de platten en de rug rijkelijk versierd met goud, rug en boorden gerestaureerd, gemarmerde schutbladen
Note:Herkomst: op f. 3 en 4 komen de namen voor van Ludovicus Dongnies van de de Sint-Donaaskerk van Brugge en abt Guilielmus Pieters van de oude Sint-Andriesabdij
Price:€1200 - €1800
First lot Previous lot ... 876 | 877 | 878 | 879 | 880 | 881 | 882 | 883 | 884 ... Next lot Last lot