First lot Previous lot Lot 878 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:878
Book nr:28396
Author:[GETIJDENBOEK BLAD]
Title:Blaadje uit Brugs getijdenboek (15e eeuw) met 9 versierde letters met kleur en goud.
Description:Perkament (10 x 7 cm). Ingelijst in verguld lijstje
Price:€80 - €140
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 874 | 875 | 876 | 877 | 878 | 879 | 880 | 881 | 882 ... Next lot Last lot