First lot Previous lot Lot 845 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:845
Book nr:27663
Author:[BIBLIA SACRA]
Title:Biblia sacra. Dat is De geheele Heylighe Schrifture bedeylt int Oudt en(de) Nieu Testament. Van nieus met groote neersticheyt oversien, ende naer den lesten Roomschen text verbetert, door sommighe Doctoren inder Heyligher Godtheyt inde vermaerde Universiteyt van Loven
Publisher:Jan Moerentorf
Year:1599
Description:2 dln. in 1 vol. in-fį (31 x 20 cm), [4 + 820, 212] pp. Ontbreken ff. B1 en B2. Gotische tekst in twee kolommen. Met gegrav. titel en 90 houtsneden i.t. naar Hans Sebald Beham (OT) en Lieven de Witte (NT). Colofon: typis Danielis Vervliet & Henrici Swingelij. Gegrav. titel bovenaan gescheurd, kleine (marginale) wormgaatjes, watervlekken. Zeer broos papier van katern 3S tot 3Y (water, scheuren, tekstverlies). Laatste blad gedoubleerd. Stevige moderne band in half leder, rug met 5 ribben
Note:1ste ed. van deze standaardbijbel voor Vlaamse rooms-katholieken. Poortman I, 131-133; Darlow-Moule 3300. Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven, kloosterbibliotheek Nijmegen
Price:€140 - €300
Sellingprice:€600
First lot Previous lot ... 841 | 842 | 843 | 844 | 845 | 846 | 847 | 848 | 849 ... Next lot Last lot