First lot Previous lot Lot 827 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:827
Book nr:27274
Author:ROSWEYDUS, Petrus Heribertus SJ
Publisher:H. Verdussen
Year:1665
Description:2 vol. in folio (37 x 22,5 cm). [30], 686 en [5], 662, [26] pp. Titelgravure (scheurtje in de binnenmarge), 14 gravures b.t. waarvan 12 met 476 heiligen van het jaar scheur met wat verlies in de maand juli, maand oktober gedoubleerd. Watervlekken, scheurtjes, marges van eerste katern en laatste blad van vol. 2 (slordig) versterkt. Uitgebreide hs. herkomst op Franse titelpagina. Versleten half lederen banden (19de eeuw), onderste kapitaal van vol. 1 gescheurd, gespikkelde sneden
Note:Petrus Rosweydus was een jezu´et afkomstig uit Utrecht. Vijfde ed. De eerste druk is van 1619. BCNI 12242
Price:€90 - €140
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 823 | 824 | 825 | 826 | 827 | 828 | 829 | 830 | 831 ... Next lot Last lot