First lot Previous lot Lot 818 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:818
Book nr:27473
Author:JUAN de la CRUZ
Title:Den donckeren nacht der zielen
Publisher:Geeraerdt van Wolschaten
Year:1637
Description:In-12°, [14], 316, [3] pp, ontbreekt de gegrav. titel. Zoals meestal samengebonden met: Id. Den verholen minne-sangh tusschen de ziele en[de] Christum haeren bruydegom. Antwerpen, Geeraerdt van Wolschaten, 1637. In-12°, 437 [= 435], [1] pp. Drukkersmerk in houtsnede op de titel. Vertaald uit het Spaans door Antonius a Jesu. Vol perkamenten band.
Ref. BCNI 9030.
Bijgevoegd: Cornelius HAZART. Goddelijcke Instellinghe vande oor-biechte. Antwerpen, Michiel Cnobbaert, 1663. In-8°, 110, [2] pp, drukkersmerk in houtsnede, genaaid, zonder kaft of band. + Christelyke onderwyzing of verklaaring en uitbreiding van den Catechismus. Antwerpen, Theodorus Crajenschot, 1765. In-8°, front., titelvignet, 5 platen b.t. Vol kalfsleder uit de tijd, verlies van leder aan de kapitalen.
+ BOUTOUD P. S.J. Maniere om gemeynzaemlyk met Godt te handelen, vermeerderd met eenige oeffeningen voor elken dag van de Maend; ... Vyfden Druk. Brugge, men vind ze te koopen tot Gend by Charles de Goesin, 1794, in-12°, half lederen band. + Dom Robert THICKMANN. Exercices de dévotion d'un chrétien dévoué à St. Hubert. à Saint Hubert, chez Grandjean, 1764. In-12°, lederen band (samen: 5 vols.)
Price:€160 - €180
First lot Previous lot ... 814 | 815 | 816 | 817 | 818 | 819 | 820 | 821 | 822 ... Next lot Last lot