First lot Previous lot Lot 8 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:8
Book nr:27751
Author:HASSELT, A.L. van
Title:Volksbeschrijving van Midden-Sumatra
Town:Leiden
Publisher:E.J. Brill
Year:1882
Description:2 vols. in-8°, viii, 429, [1] pp ; 63 pp en 128 lithografische platen, deels in kleur. Enkele roestvlekjes en slordige herstellingen. Verschenen in de reeks: Midden-Sumatra, reizen en onderzoekingen der Sumatra-expeditie, 1877-1879. Sobere banden in half linnen.
Bijgevoegd: Dr. C. Snouck Hurgronje. De Atjčhers, uitgegeven op last der regeering. + Platen behoorende bij de Atjčhers. Batavia - Leiden, Brill, 1893-95. 2 vol. in-8° + atlas (serie van 12 platen, losbladig, in een kaft) (samen: 5 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven
Price:€90 - €160
Sellingprice:€200