First lot Previous lot Lot 765 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:765
Book nr:28223
Author:[VLAANDEREN]
Title:De Torrewachter, maandblad voor Fransch-Vlaanderen / De Torenwachter, maandblad voor de Vlamingen in Frankrijk
Publisher:Vlaamsch Verbond van Frankrijk
Year:1929- 1943
Description:Eerste tot negende + vijftiende jaargang, nummers 1- 13 / 18 / 22-23 / 25-71 : 73-74/ 76-105 / 149-160. Los. Bijgevoegd: Albert DELAHAYE. De historische mythen van Nederland, ontleend aan Frans Vlaanderen. Tournehem/ Zundert, 1980. In-8, 464 pp, ill., kartonnage. + Maurits SABBE. Het leven en de werken van Michiel de Swaen. Brussel, Hayez, 1904. In-4, 235 pp, gebonden in half linnen + 11 andere vols. (samen: tijdschrift + 13 vols.)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 761 | 762 | 763 | 764 | 765 | 766 | 767 | 768 | 769 ... Next lot Last lot