First lot Previous lot Lot 75 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:75
Book nr:27363
Author:WILLEMS, J.F. (ed.)
Title:Reinaert de Vos, episch fabeldicht van de twaelfde en dertiende eeuw
Town:Gent
Publisher:Gyselynck
Year:1836
Description:In-8, lxvii, 352, [1] pp, met lithografische platen b.t. Vlekjes. Gebonden in half leder, voorste scharnier deels gescheurd.
Bijgevoegd: Gedichten van K.L. Ledeganck. Gent, Van Doosselaere, 1856. In-8, xx, 444 pp, met lithografische platen b.t. Gebonden in half leder.
+ Stijn STREUVELS. Tieghem, het Vlaamsche lustoord. Lannoo, z.d. Tweede uitgave. In-8, genaaid. + Ad. DUCLOS. Tillo de Saks, eene Westvlaamsche vertellinge. 1871 + 4 andere (samen: 8 vols.)
Price:€80 - €120