First lot Previous lot Lot 74 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:74
Book nr:27783
Author:WALRÉ, Jan van
Title:Heide-bloemen
Town:Haarlem
Publisher:François Bohn
Year:1815 - 1816
Description:2 vols. in-8°, met twee identieke gegraveerde titelpagina's door R. Vinkeles naar J. van Walré en een portret van de dichter door W. van Senus naar W. Hendriks. Bijgevoegd: W. BILDERDIJK. Winterbloemen. Haarlem, François Bohn, 1811. 2 vols. in-8°, gegraveerde titelpagina's. + id. Affodillen. Haarlem, François Bohn, 1814. 2 vols. in-8°, gegraveerde titelpagina's. + id. Zedelijke gispingen. Rotterdam, Immerzeel junior, 1820. In-8°, gegrav. titelpagina. + id. Proeve eener navolging van Ovidius gedaanteverwisselingen. Amsterdam, P. den Hengst en zoon, 1829. In-8°, gegrav. titelpagina. + id. Nalezingen. Amsterdam, Immerzeel, 1833. In-8°, eerste deel. Gegrav. titelpagina. Alle in eenvoudige kartonnages uit de tijd.
+ Jan Fredrik HELMERS. Gedichten. Derde druk. Rotterdam, Immerzeel junior, 1822. 3 dln. in 1 vol. in-8°, gegrav. titelpagina, genaaid.
+ id. De Hollandsche natie, in zes zangen. 's Gravenhage, wed. Allart, 1822. In-8°, gegrav. titelpagina, kartonnage.
+ Hieronymus van ALPHEN. Kleine gedigten voor kinderen. Utrecht, wed. Jan van Terveen en zoon, 1787. In-12°, titelvignet, oorspronkelijke uitgeverskaft (samen: 12 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven, Nijmegen
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 ... Next lot Last lot