First lot Previous lot Lot 73 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:73
Book nr:27207
Author:VONDEL, Joost van den
Title:Dichterlijke werken
Publisher:Westerman
Year:1820 - 1824
Description:9 (van 21) vol. in-12°, ontbreken dln. 1, 4, 7, 9-11, 13-16, 18-19. Genaaid, in uitgeverskaften, ruggen versterkt, onafgesneden.
Bijgevoegd: HUYDECOPER. Proeve van taal- en dichtkunde; in vrymoedige aanmerkingen op Vondels vertaalde Herscheppingen van Ovidius. Leiden, A. en J. Honkoop, 1782. In-8°, vol. 1 alleen (van 3). Met fraaie gegraveerde titel (Vinkeles). Genaaid, onafgesneden (samen: 10 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven, Witmarsum, Louis Houben (stempels)
Price:€40 - €60
Sellingprice:€50