First lot Previous lot Lot 68 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:68
Book nr:28377
Author:STREUVELS, Stijn
Title:Brief aan Jos. De Maeght
Description:Getypte brief, 1 p in-4, gedateerd 24 Januari 1920, over het gebruik van een lied uit "Kerstkind". Gesigneerd door de schrijver in inkt. Roestvlekjes. Met de orginele envelop (met het Lijsternest)
Price:€100 - €140
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 ... Next lot Last lot