First lot Previous lot Lot 667 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:667
Book nr:27253
Author:VERSCHELDE, Karel
Title:Geschiedenis van Middelburg in Vlaenderen
Town:Brugge
Publisher:Société d'Émulation - Gailliard
Year:1876
Description:In-8°, vi, 272 pp, met index en platen buiten tekst. Roestvlekjes. Gebonden in half bezaan, rug verkleurd. Genummerd ex., n° 42.
Bijgevoegd: Testament récemment découvert du chevalier Piere Bladelin, fondateur de Middelbourg en Flandre. Bruges, Aimé De Zuttere, 1879. in-8°, 35 pp, portrait en front. Rousseurs. Broché (samen: 2 vols.)
Price:€70 - €90
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 663 | 664 | 665 | 666 | 667 | 668 | 669 | 670 | 671 ... Next lot Last lot