First lot Previous lot Lot 65 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:65
Book nr:27302
Author:MAERLANT, Jacob van
Title:Dit is die Istory van Troyen. Naar het vijftiende eeuwsche handschrift van Wessel van de Loe, met al de middelnederlandsche fragmenten, diplomatisch uitgegeven door Napoleon de Pauw & Edward Gailliard
Town:Gent
Publisher:Siffer
Year:1889-1891
Description:4 delen in-8, met enkele bladen in facsimile, oorspronkelijke uitgeverskaften, genaaid, komt wat los.
Bijgevoegd: Joz. DROOGMANS. Hendrik van Veldeke, de eerste Dietsche Dichter. Tongeren-Hasselt, 1928. Beperkte oplage van 500 ex. op Featherweight papier, dit is nr. 489. Opgedragen aan de Heer Ronse. Presentatieband in rood chagrin, rug en randen verkleurd, versierd met goud, vergulde kopsnede
+ 4 kleine brochures i.v.m. Jacob van Maerlant (1860-1905). samen: 11 vol.
Price:€60 - €80
First lot Previous lot ... 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 ... Next lot Last lot