First lot Previous lot Lot 556 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:556
Book nr:16490
Author:[ADORNES]
Title:Bundel van documenten over Anna van Brakel en Anselm Opitius Adornes
Year:17e eeuw
Description:F, [75] ff., losbladig, +/- 22 regels tekst per blz. Roestvlekjes, inktvlekjes, sporen van plooien
Note:Archief van goederen gelegen te Opbrakel en toebehorend aan "Anne de Bracele" ofwel Anna van Brakel en haar echtgenoot Anselm Opitius Adornes (1569-1610, burgemeester van Brugge)
Price:€100 - €150
First lot Previous lot ... 552 | 553 | 554 | 555 | 556 | 557 | 558 | 559 | 560 ... Next lot Last lot