First lot Previous lot Lot 555 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:555
Book nr:28089
Author:RIJEN, Jean-Pierre van
Title:Groninger Keur, zilver uit Stad en Ommelanden
Town:Groningen
Publisher:Groninger Museum
Year:1998
Description:In-4, 304 pp, ill., linnen band en stofwikkel. Bijgevoegd: Elias VOET jr. Merken van Friese goud- en zilversmeden. 's-Gravenhage, 1974. In-8, xiii, 371 pp, ill. Tweede herziene en vermeerderde druk. Groene linnen band. + Harry TUPAN en Jans TIMMER. Drents zilver 1650-1900. Assen, Drents Museum, 1989. In-4, 180 pp, ill., genaaid. + Dokkumer, Kollumer en Amelander zilver. 336 pp, ill., genaaid + Hugo P. ter AVEST. Harlinger zilver. 1996. 191 pp, ill., genaaid + R. F. van DIJK. Gorcums zilver. 1992. 135 pp, ill., genaaid (samen: 6 vols.)
Price:€60 - €80
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 551 | 552 | 553 | 554 | 555 | 556 | 557 | 558 | 559 ... Next lot Last lot