First lot Previous lot Lot 538 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:538
Book nr:28394
Author:[BRUGS ZILVER]
Title:Schaal
Description:Meester GB of BG (Bernaert Geeraerts?) 1668. Zilveren schaal (31.5 cm diameter, 403 gram) met brede boord die het ondiepe plat omgeeft, met daarop een plastisch decor gedreven met vier speelse putti te midden van slingerende bloemen. In het midden van het plat werd een opschrift: 'Yoannes + De + h...eer + anno + 1668'. Merken (aan de rand van het plat): gekroonde leeuwenkop (deels uitgesleten), gekroonde b (deels uitgesleten), jaarletter k, letter B waarin kleinere letter G is verstrengeld.
Note:Lit.: K. Baert en J. Dauwe, 1975 p. 173, nr. E.3, ill. + Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst (1993) n 266.
Price:€5000 - €8000
Sellingprice:€5000
First lot Previous lot ... 534 | 535 | 536 | 537 | 538 | 539 | 540 | 541 | 542 ... Next lot Last lot