First lot Previous lot Lot 531 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:531
Book nr:27422
Author:[AARDEWERK]
Title:Verzameling van 7 stukken aardewerk
Description:1. Polychroom Delfts bord (34 cm) met bloemmotieven. Randen met wat sleet, 18de eeuw. 2. Wijwatervaatje in Brussels porselein met zwarte madonna met kind (18 cm). 3. Klein bordje (10 cm) met merktekens op keerzijde. 4. Twee Delftse tegeltjes met jager en herderinnetje, 18de eeuw. 5. Vaas in Delfts aardewerk (20 cm) met centraal landschap en daarrond ornamenten. Delft, 18de eeuw. Getekend 'LPKan'. 6. Oud Chinees inktpotje (10 x 9.5 x 5.5 cm) in porselein met blauwe bloemmotieven en 4 gaatjes voor pennen. Centraal metalen inktpotje. Leuke verzameling
Price:€120 - €180
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 527 | 528 | 529 | 530 | 531 | 532 | 533 | 534 | 535 ... Next lot Last lot