First lot Previous lot Lot 524 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:524
Book nr:28027
Author:[VISSER]
Title:Beeldje van Visser
Description:Wit aardewerk met polychroom (16 cm). Bijgevoegd: id (19 cm) met 'Vrouw met kap'. Gemerkt '1010'. Samen: 2 stuks
Price:€60 - €90
Sellingprice:€40
First lot Previous lot ... 520 | 521 | 522 | 523 | 524 | 525 | 526 | 527 | 528 ... Next lot Last lot