First lot Previous lot Lot 379 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:379
Book nr:28124
Author:[AFFICHE] [Jules FONTEYNE]
Title:Brugge Tentoonstelling Oude toegepaste kunst 1930
Town:Brugge
Publisher:La Lithographie Artistique
Description:Chromolithografie (100 x 61 cm). Voorstelling van Sint-Joris en de draak. In goede staat, A- (bleke vlek in de onderste rand)
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 ... Next lot Last lot