First lot Previous lot Lot 370 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:370
Book nr:27968
Author:STREUVELS, Stijn
Title:Contes à Poucette, traduits du flamand par Camille Melloy
Publisher:Desclée, de Brouwer et cie
Year:[1935]
Description:In-4°, kleurplaten van Gérard BAKSTEEN. Originele kartonnage. (één blad komt los, enkele vlekjes op de kaft). Ref. Roemans van Assche V.72.
Bijgevoegd: Vier sprookjes van H.C. Andersen, vertaald door Paul Verbruggen. Antwerpen, De Sikkel, 1942. In-8°, met tekeningen van Elisabeth IVANOVSKY. Originele kartonnage.
+ André DE RIDDER. Kerstvertellingen uit Vlaanderen. Amsterdam, van Holkema & Warendorf, [1917]. In-4°, met illustraties van Jean DE BOSSCHÈRE. Beperkte gen. oplage van 550 ex., dit is nr. 415. Luxueus gebonden in vol leder, versierd met goud, opgekleefde illustratie, kop verguld, op het achterplat een drukkersmerk in blindstempeling 'Vol Hardt en Waeckt'. (samen: 3 vols.)
Price:€40 - €80
Sellingprice:€90