First lot Previous lot Lot 282 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:282
Book nr:28199
Author:[CIRCUS] DEAN, Clarence L.
Title:Officieele Gids. Het boek der Wonderen in Barnum & Bailey's Grootste Bezienswaardigheid op Aarde met uitvoerige beschrijvingen der Wondermenschen en zeldzame dieren
Town:Weenen
Publisher:Barnum & Bailey
Year:1901
Description:In-8°, 44 pp, met ill. in z/w, geniet, met geïllustreerde kaft. Bijgevoegd: Paul EIPER. Un cirque en voyage. Paris, Boivin & cie, (1941). In-8°, ill. de 40 photographies tirées en héliogravure. Broché + Fred van SLUIS. Circus in Europa. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1966. 128 pp, met 49 ill. en 48 artistieke foto's. + J. van DOVEREN en Fred THOMAS. De bonte droom van het Circus. 's-Gravenhage, Nederlands Zuivelbureau, z.d. In-4°, 108 pp, met kleurenplaten en tekeningen in z/w. Kartonnage (samen: 4 vols.)
Price:€50 - €70
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 ... Next lot Last lot