First lot Previous lot Lot 27 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:27
Book nr:27355
Author:DE POORTER, l'abbé Alphonse
Title:Le manuel de Jacques de Heere, chanoine de Saint-Donatien à Bruges au XVIe siècle
Publisher:L. De Plancke
Year:1901
Description:In-8°, 144 pp, genaaid. Bijgevoegd : id. Catalogue des manuscrits de la bibliothèque de la ville de Bruges. Duculot, 1934. In-8°, 762 pp, vol. 2 alleen. Met een handgeschreven gesigneerd gedicht van de auteur en een doodsbrief. + id. Catalogue des livres d'heures et de prières de la bibliothèque de Bruges. Louvain, 1933. + id. Catalogue des Manuscrits de médecine médiévale de la Bibliothèque de Bruges. Paris, 1924. + id. La Bibliothèque de la Chapelle de Jérusalem à Bruges, au XVe siècle. 1909. + Henri ROMMEL. Jean Brito, prototypographe brugeois. 1898. + 19 andere brochures, vnl. door Alph. De Poorter (samen: 25 vols.)
Note:Alfons De Poorter was priester en stadsbibliothecaris van Brugge, tevens bestuurslid van het Genootschap voor Geschiedenis te Brugge
Price:€100 - €160
Sellingprice:€380
First lot Previous lot ... 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 ... Next lot Last lot