First lot Previous lot Lot 19 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:19
Book nr:27251
Author:MEULEMEESTER, Jean Luc
Title:Jacob van Oost de Oudere en het 17de eeuwse Brugge
Town:Brugge
Publisher:Gidsenkring
Year:1984
Description:In-4°, 475 pp met talrijke illustraties in z/w en kleur. Roodlinnen uitgeversband met stofwikkel (onfris). Bijgevoegd: Tentoonstellingscataloog Sint-Janshospitaal Brugge 1188/1976. 2 vol. in-8°, 724 pp, ill. Genaaid + Une ville fait peau neuve, 111 années de restaurations artistiques à Bruges 1877-1988. In-4°, 260 pp, ill., gebonden, met stofwikkel. (samen: 4 vol.)
Price:€40 - €80
Sellingprice:€80