First lot Previous lot Lot 1197 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:1197
Book nr:27856
Author:STRADANUS, Joanne
Title:Acta Apostolorum elegantissimis iconibus summon artificio delineate a duobus praestantissimis pictoribus Belgis, a Martino Heemskerckio nempe, qui ea inchoaverat, et Iohanne Stradano qui ea absolvit
Publisher:Galle
Year:[1620]
Description:In-f oblong, 35 genum. kopergravures (afmetingen ca. 21 x 27 cm) naar Philips Galle. De platen werden ontworpen door Jan van der Straet of Stradanus (18) en Maarten van Heemskerck (17). Elk plaat met ondertitels in het Latijn. Enkele bleke watervlekken in binnenmarge voorin, kleine wormgaatjes in binnenmarge, raakt niet aan de gravures, hoekje gescheurd van grav. 1 (raakt niet aan de gravure). Handschriftelijke herkomst op verso laatste gravure (Brugse minderbroeders).
19de eeuwse band in half chagrin met hoeken, geschaafd
Note:Ref. New Hollstein, Heemskerk II: 395-410 / Philips Galle, II: 187-219
Price:€500 - €700
Sellingprice:€500
First lot Previous lot ... 1193 | 1194 | 1195 | 1196 | 1197 | 1198 | 1199 | 1200 Next lot Last lot