First lot Previous lot Lot 1196 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:1196
Book nr:27639
Author:STANLEY, Thomas - KENNETT, Basil
Title:Historische beschrijving der Grieksche en oostersche wijsgeeren - Het leven der oude Griekse digters
Town:Leyden
Publisher:Pieter vander Aa
Year:1702
Description:In-fį, [16], 432, [16] pp ; 114, [2] pp, gegraveerde titelpagina (door vander Aa naar Goeree), titelvignet. Met 2 vignetten, versierde initialen, 43 paginagrote portretten (26 filosofen en 17 dichters). Vertaald uit het Engels door Salomon Bor. Watervlekken, enkele marginale wormgaatjes achterin, roestvlekjes. Gebonden in vol perkament uit de tijd, versierd met blindstempeling, vervuild, rug met 7 ribben
Note:Bekende filosofen als Socrates, Plato, Aristoteles, Democritus, Zeno, ... beroemde dichters als Homeros, Sophocles, Aristophanes, Sappho, alsook minder bekende.
Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage, Eindhoven
Price:€120 - €160
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 1192 | 1193 | 1194 | 1195 | 1196 | 1197 | 1198 | 1199 | 1200 Next lot Last lot