First lot Previous lot Lot 1195 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1195
Book nr:27528
Author:SCHERMER, Lukas
Title:PoŰzy
Town:Haarlem
Publisher:Wilhelmus van Kessel
Year:1712
Description:In-8░, [20], 534, [5] pp, met gegraveerde titel (los, slordig gekleurd) en 19 (van 20) kopergravures (waarvan twee deels slordig gekleurd). Ontbreekt *8 van de inleiding, hoekje van p. 181 gescheurd. Vlekjes. Vervuilde perkamenten band uit de tijd
Note:"Het boek geldt als een der fraaist ge´llustreerde literaire werken uit de 18e eeuw en men neemt aan dat ook de ongesigneerde etsen in de tekst van de hand van Jan van Vianen zijn." (Cat. Harlemia illustrata 220-224)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€40
First lot Previous lot ... 1191 | 1192 | 1193 | 1194 | 1195 | 1196 | 1197 | 1198 | 1199 ... Next lot Last lot