First lot Previous lot Lot 1181 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1181
Book nr:27184
Author:LIVIUS, Titus
Title:Historiarum. Ab urbe condita libri, qui supersunt, omnes.
Town:Amsterdam - Leiden
Publisher:Luchtmans - Wetstein & Smith
Year:1738 - 1746
Description:7 vols. in-4į, frontispice in kopergravure van Folkema (gedat. 1737), portret van de heer Drakenborch. Meer dan 1000 pp per deel. Titelvignet op elke titelpagina. Binnenin op enkele roestvlekjes na, zeer fris. Gebonden in half leder uit de tijd, met wat gebruikssporen, gladde ruggen, rode etiketten met auteursnaam, groene etiketten met volume, gemarmerde platten
Note:Uitgave met zeer veel voetnoten van o.a. Laurentius Valla; Marcus Antonius Coccius Sabellicus; Beatus Rhenanus; Sigismundus Gelen; Henricus Glareanus; Carolus Sigonio. Graesse IV, 230. Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven, Nijmegen
Price:€280 - €360
First lot Previous lot ... 1177 | 1178 | 1179 | 1180 | 1181 | 1182 | 1183 | 1184 | 1185 ... Next lot Last lot