First lot Previous lot Lot 1170 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1170
Book nr:27200
Author:EURIPIDES
Title:Tragoedia Hippolytvs
Town:Leiden
Publisher:Luzac & Le Mair
Year:1768
Description:In-4°, XXVIII, 322, [18] pp, tweetalige editie, links Grieks, rechts Latijn, vertaald door Ratallero, met commentaren door L.C. Valckenaer. Roestvlekken, samengebonden met: VALCKENAER. Diatribe in Euripidis perditorum dramatum reliquas. Ibid., idem, 1767, [8], 311, [1] pp. Gebonden in half leder uit de tijd, rug versierd met goud, gewreven, hoeken gedeukt
Note:Brunet II, 1104: "Édition très recherchée." Provenance: Bibliotheek Mariënhage, Eindhoven, Nijmegen
Price:€80 - €120
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 1166 | 1167 | 1168 | 1169 | 1170 | 1171 | 1172 | 1173 | 1174 ... Next lot Last lot