First lot Previous lot Lot 1154 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:1154
Book nr:27781
Author:VERREPAEUS, Simon
Title:Fondamenten ofte eerste beginselen van de Latynsche taele, waer in gehandelt word het gene meest noodig is aen de Jongheyd van de Eerste Schole, onder de bestieringe van de EE. PP. Augustynen
Town:Gend
Publisher:Bernard Poelman
Year:1792
Description:In-8°, xvi, 128 pp, titelvignet in houtsnede. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd.
Bijgevoegd: [Jan de GRIECK] De heerlyke en vroyke daeden van Keyzer Carel den V. Tot Gend, by C.F. Fernand, [ca 1800-1820]. In-12°, [16], 253, [9] pp, met frontisp. en 6 platen in kopergravure. Genaaid, onafgesneden. Zeldzaam volksboek, niet in bib. UGent. (samen: 2 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven
Price:€90 - €140
Sellingprice:€40
First lot Previous lot ... 1150 | 1151 | 1152 | 1153 | 1154 | 1155 | 1156 | 1157 | 1158 ... Next lot Last lot