First lot Previous lot Lot 1151 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1151
Book nr:27176
Author:SCALIGER, Julius Caesar
Title:Julii Caesaris Scaligeri ... De Causis linguae latinae libri tredecim
Town:[Heidelberg]
Publisher:apud Petrum Santandreanum
Year:1597
Description:In-8°, [24], 451 [i.e. 455], [1] pp. Mooi drukkersmerk in houtsnede op titelpagina. Klein wormgaatje voorin. Opgedragen aan Sebastiaan Gryphius.
Ref. Adams S-577. De eerste ed. verscheen bij Seb. Gryphius in 1540.
Samengebonden met: [Christoph HELWIG - Konrad BACHMANN - Kaspar FINCK]. Poetica Latina nova, methodo perspicua tradita, commentariis luculentis declarata, exemplis tum veterum, tum recentiorum poėtarum illustrata. Giessę Hassorum : excudebat Nicolaus Hampelius, 1607. In-8°, [16], 393, [7] pp, roestvlekkig. Ontbreekt 1 blad (K2). Gebonden in perkament uit de tijd, titel in inkt op de rug, wat vervuild, met opstaande randen
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven, hs. ex libris op titelpagina (1622), stempel Millhill London op titel, hs. ex libris Moriz Lachse op schutblad (1871), etiket en oude fiche ant. Beijers
Price:€140 - €180
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 1147 | 1148 | 1149 | 1150 | 1151 | 1152 | 1153 | 1154 | 1155 ... Next lot Last lot