First lot Previous lot Lot 1113 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:1113
Book nr:27307
Author:STANLEY, Henry
Title:Reizen ontdekkingen en lotgevallen in Midden-Afrika. Zes jaren aan den Congo - Hoe ik Livingstone vond
Town:Brussel
Publisher:P. Maes
Year:1886
Description:3 vol. in-8, met honderden gravures i.t. + 11 (van 16) chromolitho's en 5 (van 8) kaarten. Soms wat roestvlekjes. Fraaie bedrukte uitgeversbanden (decor van A. Souze), hoekjes gedeukt, binnenste scharnieren zwak, gespikkelde sneden.
Bijgevoegd: 3 kleinere brochures over Congo, in het Frans (samen: 6 vol.)
Price:€90 - €120
First lot Previous lot ... 1109 | 1110 | 1111 | 1112 | 1113 | 1114 | 1115 | 1116 | 1117 ... Next lot Last lot