First lot Previous lot Lot 1110 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1110
Book nr:27710
Author:MONTANUS, Arnoldus (1625 - 1683)
Title:Gedenkwaerdige gesantschappen der Oost-Indische Maetschappy in 't Vereenigde Nederland, aen de Kaisaren van Japan: Vervatende Wonderlyke voorvallen op de Togt der Nederlandsche Gesanten: Beschryving Van de Dorpen, Sterkten, Steden, Landtschappen, Tempels, Gods-diensten, Dragten, Gebouwen, Dieren, Gewasschen, Bergen, Fonteinen, vereeuwde en nieuwe Oorlogs-daaden der Japanders
Publisher:Jacob Meurs
Year:1669
Description:In-f, [8], 456, [15] pp, gegraveerde titel, uitslaande kaart en 24 dubbele of uitv. platen, met 71 gravures i.t. Enkele marginale scheuren vakkundig hersteld (o.a. in de gegraveerde titel). Zeer lichte marginale watervlekken achterin. Gebonden in vol kalfsleder, met restauraties aan de rug en de hoeken, dubbele lijnstempel verguld op de platten
Note:Rare complete copy of this richly illustrated work, with beautiful early views of i.a. Edo, Kyoto, Osaka, Kagoshima, Deshima, Batavia, volcano eruptions and a fine map.
Cordier p.385 ; Tiele 762 ; Landwehr, VOC 522
Price:€2000 - €3000
Sellingprice:€3000
First lot Previous lot ... 1106 | 1107 | 1108 | 1109 | 1110 | 1111 | 1112 | 1113 | 1114 ... Next lot Last lot