First lot Previous lot Lot 1090 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1090
Book nr:27169
Author:[AARDRIJKSKUNDE]
Title:Geographie of beschryvinge van alle keyzerryken, koningryken, vorstendommen, republieken, landschappen, eylanden, steden, gebergten, rivieren, regeerings-form, staets-bestier, gods-dienst, wetten, zeden, enz. : verders een aenwyzing der voornaemste belegeringen, gevegten, en geboorte-plaetzen der vermaerdste mannen, enz. : Met een onderwys tot de kennisse der globe of ronde bol en der landkaerten
Town:Maestricht
Publisher:Jacobus Lekens
Year:(1762)
Description:In-8į, 276, [4] pp, vignet in houtsnede op de titel, vlekjes. Bruine perkamenten band uit de tijd
Note:Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven, Nijmegen
Price:€140 - €220
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 1086 | 1087 | 1088 | 1089 | 1090 | 1091 | 1092 | 1093 | 1094 ... Next lot Last lot