First lot Previous lot Lot 1080 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1080
Book nr:27784
Author:[HOEN, Dirck]
Title:[Natuerlycke Astrology : dat is, de verthooninghe van de aert, natuer ende kracht der planeten, aspecten met haer werckinge in 's menschen lichaem]
Town:[Leeuwarden
Publisher:Gysb. Sybes
Year:1650]
Description:In-8°, [20], 220 pp, met talrijke diagrammen in houtsnede, zonder titelpagina of uitsl. tabel. Enkele wormgaatjes in de binnenmarge. Gebonden in vol perkament uit de tijd, vervuild
Note:Zeldzaam, niet gevonden in veilingresultaten, slechts één ex. in STCN. Na uitgebreide hoofdstukken astrologie, een hoofdstuk over weersvoorspellingen en over driehoeksmeting. De Friese auteur was landmeter-ingenieur en astronoom te Leeuwarden, hij calculeerde ook almanakken.
Herkomst: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven, Witmarsum
Price:€280 - €360
Sellingprice:€340
First lot Previous lot ... 1076 | 1077 | 1078 | 1079 | 1080 | 1081 | 1082 | 1083 | 1084 ... Next lot Last lot