First lot Previous lot Lot 1060 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1060
Book nr:27719
Author:RAEVARDUS, Jacobus
Title:Ad titulum Pand. de diversis regulis iuris antiqui, commentarius
Town:Antverpiae
Publisher:ex off. Christophori Plantini
Year:1568 (col. Nov. 1567)
Description:In-8, 387, [3] pp, drukkersmerk in houtsnede op de titel. 19de eeuwse band in half leder, gemarmerde sneden, rug verguld, rood titeletiket
Note:Jacobus Raevardus (Reyvaert) werd rond 1535 geboren te Lissewege en overleed te Brugge in 1568, al zijn studies handelen over het Romeins recht.
Heraldisch ex libris Vernisij.
Ref. Adams R-19 ; Voet V, 2119
Price:€280 - €360
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 1056 | 1057 | 1058 | 1059 | 1060 | 1061 | 1062 | 1063 | 1064 ... Next lot Last lot