First lot Previous lot Lot 1036 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:1036
Book nr:27758
Author:[WITT, Johann de]
Title:Deductie, ofte Declaratie Van de Staten van Hollandt ende West-Vrieslandt; tot justificatie van't verleenen van seeckere acte van seclvsie, raeckende 't employ van den heere prince van Oraigne
Town:'s Graven-Hage
Publisher:wed. en erfgenamen Hillebrandt J. van Wouw
Year:1654
Description:In-f°, 142 pp. Titelvignet in houtsnede (leeuw in hollandse tuin). Marginale watervlekjes en wormgaatjes. Versleten perkamenten band (verlies van perkament aan de rug.
Ref. Knuttel, 7544.
Bijgevoegd: [Wouter van GOUTHOEVEN] D'oude chronijcke ende historien van Holland (met West-Vriesland) van Zeeland ende van Wtrecht. Dordrecht, Pieter Verhaghen, 1620. 2 dln. in 1 vol. in-f°, titelpagina ontbreekt, alle gravures met portretten zijn weggeknipt. Watervlekken. Gebonden in glad perkament, titel uitgebreid in inkt op de rug, vlekken, sluitlinten
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven
Price:€80 - €120
Sellingprice:€70