First lot Previous lot Lot 1035 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1035
Book nr:27651
Author:WATER, Jona Willem te
Title:Historie van het verbond en de smeekschriften der Nederlandsche edelen, ter verkrijginge van vrijheid in den godsdienst en burgerstaat in de jaaren 1565-1567
Town:Middelburg
Publisher:Pieter Gillissen
Year:1776-1796
Description:4 vols. in-8į, [10], xviii, 446 ; viii, 504 ; [6], 558 ; xvi, 488 pp, gegraveerd titelvignet op elke titel. Enkele bleke roestvlekjes. Sobere moderne banden in 3/4 zwart linnen
Note:Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven
Price:€70 - €100
Sellingprice:€40
First lot Previous lot ... 1031 | 1032 | 1033 | 1034 | 1035 | 1036 | 1037 | 1038 | 1039 ... Next lot Last lot