First lot Previous lot Lot 1034 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1034
Book nr:27799
Author:WAGENAAR
Title:Vaderlandsche Historie, vervattende de geschiedenissen der Vereenigde Nederlanden, inzonderdheid die van Holland van de vroegste tyden af + Vervolg + Byvoegsels en aanmerkingen
Publisher:Isaak Tirion
Year:1790-1801
Description:71 vol. in-8į, meer dan 300 pp. per deel. Met allegorische titel, portretten, kaarten en koperen platen b.t. (sommige uitv.) In sommige delen waterranden.
Deel 1-24: Vaderlandsche Historie, met uitv. platen van S. FOKKE e.a. en portretten door J. HOUBRAKEN e.a.
Deel 25-69: Vaderlandsche historie ... Ten vervolge van Wagenaars Vaderlandsche historie, met platen van J. BUYS, portretten door R. VINKELES
Deel 70-71: Bijvoegsels en aanmerkingen, bestaande in noodige naleezingen voor de Vaderlandsche Historie.
Sobere kartonnen bibliotheekbanden, gebruikssporen, sommige scharnieren gebroken
Note:Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven, Overveen
Price:€300 - €400
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 1030 | 1031 | 1032 | 1033 | 1034 | 1035 | 1036 | 1037 | 1038 ... Next lot Last lot