First lot Previous lot Lot 1033 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1033
Book nr:27183
Author:VRIES, Jeronimo de - JONGE, Johannes Cornelis de
Title:Nederlandsche gedenkpenningen verklaard, en met verdere bijdragen tot de penningkunde
Town:'s Gravenhage en Amsterdam
Publisher:gebroeders van Cleef
Year:1829 - '37
Description:2 vol. in-4°, 136 en 234, xviii pp. Met 12 lithografische platen b.t. Gebonden in half leder uit de tijd, versleten, scharnier van vol. 2 hersteld.
Bijgevoegd: D. GROEBE. Beantwoording der prijsvraag over de munten, en hetgeen daartoe betrekking heeft, sedert 1500 tot den jare 1621 ingesloten. Brussel, Hayez, 1835. In-4°, 182 pp. Half linnen band uit de tijd. Samen: 3 vols.
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage, Eindhoven
Price:€70 - €90
First lot Previous lot ... 1029 | 1030 | 1031 | 1032 | 1033 | 1034 | 1035 | 1036 | 1037 ... Next lot Last lot