First lot Previous lot Lot 1031 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1031
Book nr:27771
Author:VELIUS, Theodorus - CENTEN, Sebastiaan
Title:Chronyk van Hoorn, daar in het Begin, Aanwasch, en tegenwoordige Staat dier Stad verhaalt worden. Als mede de Gedenkwaardige Geschiedenissen die, zo voor, in, als na den trubbel, in of omtrent dezelve en door geheel West-Vriesland gebeurt zyn, tot het Jaar 1630.
Town:Hoorn
Publisher:Jacob Duyn
Year:1740
Description:In-4°, [48], 680, 38, 9-94 ; 59, [1] pp. Scheuren in pp. 397-400, Titelvignet in houtsnede, ontbreken de platen b.t. Los in de vervuilde perkamenten band.
Bijgevoegd: Chronijk van de vermaarde zee en koopstad Hoorn. Tot Hoorn, by Feyken Rijp, 1706. In-8°, gegrav. titel en platen. Perkamentband uit de tijd, wat los in de band.
+ Dirk Burger van SCHOOREL. Chronyk van de stad Medemblik. Tot Hoorn, by Jacob Duyn, 1728. In-8°, gebonden in perkament.
+ [(G. BRANDT. Historie der vermaerde zee- en koop-stadt Enkhuisen] Enkhuisen, E. v.d. Hoof, 1666. In-12°, zonder titelpagina of ill. Versleten bandje. (samen: 4 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven, Overveen
Price:€120 - €180
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 1027 | 1028 | 1029 | 1030 | 1031 | 1032 | 1033 | 1034 | 1035 ... Next lot Last lot