First lot Previous lot Lot 1022 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:1022
Book nr:27521
Author:SCRIVERIUS, Petrus
Title:Hollandsche, Zeelandsche ende Vriesche Chronyck, ofte een gedenckwaerdige beschryvingh van den oorsprong, opkomst en voortgang der selver landen... van Diederick den I. tot Philips den III. als mede 't Vervolgh van de verder voorvallen, onder het beleyt der doorluchtige Princen van Orangien, beginnende met Willem den I. tot den Jare 1677
Town:'s Gravenhage
Publisher:Johan Tongerloo and L. van Dijck
Year:[1678]
Description:In-4°, 2 dln. in 1 band, [18], 120, [2], 833, [5] pp, ontbreekt front., met gegrav. titel voor het deel van 'alle de graven van Hollant en West Vrieslant', uitvouwbare kaart, ontbreekt plaat over de Vrede van Munster, 1 heraldische plaat en 48 portretten. Op enkele watervlekjes na, een goed exemplaar. Gebonden in kalfsleder uit de tijd, rug rijkelijk verguld, hoeken gedeukt, dubbele lijnstempel op de platten
Note:Herkomst: Ancienne Bibliothèque du Château du Plessis-Brion, stempel René de Proyaert de Baillescourt. Ref. Haitsma Mulier/ Van der Lem 436b. Verscheen gelijktijdig bij J. Veely en J. Doll
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 1018 | 1019 | 1020 | 1021 | 1022 | 1023 | 1024 | 1025 | 1026 ... Next lot Last lot