First lot Previous lot Lot 1021 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:1021
Book nr:27503
Author:SCRIVERIUS, Petrus
Title:Het oude Goutsche chronycxken van Hollandt, Zeelandt, Vrieslandt, en Vtrecht
Publisher:J.H. Boom, J. Pluymer, C. Commelijn
Year:1663
Description:In-4, [8], 280 pp, tekst gedrukt in gotische letters. Gegraveerde titel en 36 portretten ten voeten uit van de graven van Holland, t.e.m. Koning Filips III, en enkele verwanten, alle ten voeten uit afgebeeld door Adriaan Jacob Matham (1599-1660). Enkele roestvlekjes. Vol kalfslederen band uit de tijd, met wat sleet aan de rug, scharnieren zwak, rug rijkelijk versierd met goud, dubbele gouden lijnstempel op de platten, hoekjes gedeukt.
Ref. Haitsma Mulier/v.d. Lem, 436d. Posthume uitgave. Herkomst: Ph. Dautzenberg (stempeltje op schutblad).
Bijgevoegd: Hendrik SOETEBOOM. Oud-heden van Zaan-Land, Stavoren, Vronen en Waterland. Amsterdam, Wilhem Linnig van Koppenol, 1702. In-8, [24], 110, [2], 563, [25] pp, deel 1 alleen (van 2). Met een uitv. kaart en platen b.t. Vol kalfslederen band uit de tijd, rug versierd met goud. (samen: 2 vols.)
Price:€180 - €260
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 1017 | 1018 | 1019 | 1020 | 1021 | 1022 | 1023 | 1024 | 1025 ... Next lot Last lot