First lot Previous lot Lot 942 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:942
Book nr:26632
Author:BALEN, Matthys Jans Zoon
Title:Beschryving der stad Dordrecht, vervatende haar begin, opkomst, toeneming, en verdere stant : als mede een verzamelinge van eenige geslachtsboomen, der ... Heeren-geschlachten, van, en in, Dordrecht, enz
Town:Dordrecht
Publisher:Symon Onder de Linde
Year:1677
Description:4 dln. in 1 vol. in-4į, [18], 1358, [24] pp, gegrav. allegorische titel, portret van de auteur, uitv. stadsplan, en 15 platen b.t. (portretten, historische taferelen door Romeyn de Hooghe, plaat met wapenschilden...) Soms een scheur zonder verlies. Talrijke wapenschilden in houtsnede i.t., enkele in kopergravure. Compleet exemplaar. Gebonden in vol perkament uit de tijd, titel in inkt op de rug, wat vervuild, gespikkelde sneden
Note:Provenance: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven. Ref. Nijhoff/ Van Hattum 17; Landwehr, Romeyn de Hooghe as Bookillustrator 45.
Eerste en enige editie van deze excellente beschrijving van Dordrecht, met uitgebreide genealogische hoofdstukken
Price:€400 - €600
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 938 | 939 | 940 | 941 | 942 | 943 | 944 | 945 | 946 ... Next lot Last lot