First lot Previous lot Lot 937 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:937
Book nr:26705
Author:AA, A.J. van der
Title:Aardrijkskundig woordenboek van Noord-Braband
Town:Breda
Publisher:van Gulick en Hermans
Year:1832
Description:In-8°, xii, 403 pp, met uitv. kaart, grensgekleurd. Genaaid. Originele blauwe uitgeverskaft.
Bijgevoegd: C.R. HERMANS. Geschiedkundig mengelwerk over de provincie Noord-Braband. 's Hertogenbosch, F.F. Demelinne, 1840-41. 2 vol. in-8°, 348, 32 ; [xvi], 390, [2] pp. Sobere banden in half linnen (samen: 3 vol.)
Note:Provenance: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 | 939 | 940 | 941 ... Next lot Last lot