First lot Previous lot Lot 934 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:934
Book nr:26704
Author:SIMONS, Menno
Title:Opera Omnia Theologica, of alle de godgeleerde Wercken
Publisher:J. van Veen
Year:1681
Description:Fį, met portret door J. Luycken, [16], 642, [20] pp. Bruin marokijnband met blindstempeling op eiken panelen en volledig met sloten (hoeken en rug wat gebruikssporen). Goed exemplaar
Note:Deze door H.J. Herrison bewerkte druk is de meest volledige uitgaven van Simons Opera Omnia met onuitgegeven materiaal.
Herkomst: MariŽnhage, Eindhoven
Price:€180 - €240
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 930 | 931 | 932 | 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 ... Next lot Last lot