First lot Previous lot Lot 930 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:930
Book nr:26657
Author:ROSWEYDUS, Petrus Heribertus SJ
Publisher:H. Verdussen
Year:1665
Description:2 vol. in folio (37 x 22,5 cm). [32], 686 en [5], 662, [26] pp. Titelgravure, 14 gravures b.t. waarvan 12 met 476 heiligen van het jaar (platen volledig). Sporen van vocht, kleine herstellingen met soms wat verlies en gebruikssporen (nc). Gebonden in halve linnen banden. Bib. stempel op keerzijde titel
Note:Petrus Rosweydus was een jezuÔet afkomstig uit Utrecht. Vijfde ed. De eerste druk is van 1619. BCNI 12242.
Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven
Price:€140 - €180
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 926 | 927 | 928 | 929 | 930 | 931 | 932 | 933 | 934 ... Next lot Last lot