First lot Previous lot Lot 918 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:918
Book nr:26532
Author:HIERONYMUS - ROSWEYDUS, Heribertus SJ
Title:Het leven ende spreucken der Vaderen beschreven door den H. Hieronymus... ende andere verscheyde autheuren... Den derden druck
Town:Brugge
Publisher:Ignatius van Pee
Year:1699
Description:In-f, [42] + 852 + [48] pp. Titel gedrukt in rood en zwart. Met gegrav. titel (door Gillis C. Boghe naar P.P. Rubens) en 10 (van 13) gegraveerde platen (portretten van de Kerkvaderen, martelaressen enz. in ornamentele boorden). Tekst in twee kolommen, mooie initialen en grote slotvignetten. Enkele roestvlekjes. Fraaie band in varkensleder op eiken platten, versierd met blindstempeling, wat vervuild, rood gespikkelde sneden, bronzen sloten. De band is iets te groot voor het boek en behoorde waarschijnlijk tot een ouder boek
Note:BCNI 15809 ; DBS VII 195
Price:€100 - €160
Sellingprice:€300
First lot Previous lot ... 914 | 915 | 916 | 917 | 918 | 919 | 920 | 921 | 922 ... Next lot Last lot