First lot Previous lot Lot 912 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:912
Book nr:26703
Author:BLANCHOT, Petrus
Town:Cologne
Publisher:Bernard Gualther
Year:1633
Description:In-8į, [40], 514, [44], 701 pp. Titelvignet in houtsnede, bisschopswapen op keerzijde titel (in kopergravure). Bleke watervlekken achterin. Sommige bladen verbruind. Gebonden in vol perkament uit de tijd, titel in inkt op de rug, rug vervuild
Note:Provenance: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven, Nijmegen. Ref. BCNI 8687 (ed. van 1634)
Price:€90 - €120
First lot Previous lot ... 908 | 909 | 910 | 911 | 912 | 913 | 914 | 915 | 916 ... Next lot Last lot