First lot Previous lot Lot 821 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:821
Book nr:26976
Author:HILDEBRAND, Fridrich e.a.
Title:Antiquitates Romanæ, in compendium contractæ, et juxta ordinem alphabeti dispositæ, bono juventutis
Town:Trajecti ad Rhenum
Publisher:apud Justum Visch
Year:1770
Description:In-12°, [16], 523, 60, [16], 103 pp, gegraveerde titel en 22 platen b.t. Gebonden in vol perkament met het verguld wapen van de stad Delft, op beide platten, daaronder de letter Y en de spreuk 'per angusta ad augusta'. Band wat vervuild, sporen van sluitlinten
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven. Lexicon over de Oudheid, in een aantrekkelijke prijsband
Price:€140 - €200
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 817 | 818 | 819 | 820 | 821 | 822 | 823 | 824 | 825 ... Next lot Last lot