First lot Previous lot Lot 806 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:806
Book nr:26920
Author:SCHOONHOVIUS, Florentius
Title:Emblemata partim moralia partim etiam civilia
Town:Lugduni Batavorum
Publisher:ex officina Elzeviriana
Year:1626
Description:In-4, [10], 235 pp, gegraveerde titel, met 74 emblematische gravures op halve pagina door Crispijn van de Passe. In de gegrav. titel is een klein gaatje geplakt en een stempel onleesbaar gemaakt. Marginaal scheurtje hersteld in p. 29. Ontbreekt portret van de auteur. Gebonden modern kalfsleder, rug met 5 ribben, titel verguld op de rug, verguld ornament centraal op beide platten
Note:Zie: Landwehr 728, Hollstein XVI. Herkomst: G. van Hillensbergh van Rotterdam (hs. op gegrav. titel en op schutblad)
Price:€140 - €200
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 802 | 803 | 804 | 805 | 806 | 807 | 808 | 809 | 810 ... Next lot Last lot